Ankara Yazılım Hakkımızda

Ankara Yazılım ( İha Yazılım )

İHA yazılım, alanında uzman ekip elemanları sayesinde kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş yazılım şirketleri arasında yer almaktadır. Ankara’da yazılım konusunda ileri gelen firmalar arasında yer alan İHA yazılım, yazılım sektörünün günden güne geliştiğini görüp bu konu hakkında daha yenilikçi çözümler üretmeyi başarıyor. Bu konuda Ankara yazılım firmaları arasındaki rekabet ortamını da kendileri için gelişim unsuru olarak İHA yazılım, müşterilerine en yenilikçi çözümleri sunmaya amaçlamaktadır. Alanında en uzman ekip ile çalışıyor ve müşterilerinin sorunlarına çözümler üretiyor. Ayrıca sadece yazılım alanında değil; web tasarım, SEO optimizasyonları ve e-ticaret siteleri gibi birçok konuda da yardımınıza koşuyor. Başarının fazla ve kaliteli çalışmaların sonucu olduğunu bilen İHA yazılım; teknolojik, tasarımsal ve memnuniyet konularında sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyor. En önemlisi de bunu yaparken sadece tek bir yöntem uygulamıyor, isteğinize cevap verebilecek farklı yöntemler deniyor.

Yazılım konusunda sektörde kendinden söz ettirmeyi başaran İHA yazılım, sadece yazılım alanında değil; diğer ihtiyaçlarınız için de başarılı işler çıkarmaktadır. Ankara web tasarımları, SEO optimizasyonları ve e-ticaret sitelerinde de müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. İstediğiniz herhangi bir siteniz için web tasarımları yaptırarak, sitenize giren okurların ilgisini çekebilirsiniz. Göze hitap eden web tasarımları sayesinde de daha fazla ziyaretçi çekerek istediğiniz yerlere gelebilirsiniz. En önemlisi de kurumsal firmalar için kurumsal görünüm sağlanmasıdır. Ayrıca İHA yazılımdan site işleri ile uğraşanların olmazsa olmazı SEO konusunda da yardım alabilirsiniz. Herkes bilmektedir ki, SEO optimizasyonu tam olan bir sitenin geleceği daha parlaktır ve Google ’un gözünde bir adım daha öndedir. Ne kadar kişisel sitelerden bahsediyor gibi dursak da, kurumsal sitelerin de SEO optimizasyonu yaptırması çok önemlidir. Arama motorları tarafından tanınan ve olumlu davranış sergileyen siteler, her zaman daha üzerinde tutulacaktır. Firmanın istediği kitleye ulaşmasını bu çalışmalar sağlayacaktır ve bu sayede satışlar artmaya başlayacaktır. İHA Yazılım tarafından size sağlanacak bu hizmetler en kaliteli ve sektöre hakim ekipler tarafından yapılacağı için isteklerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Çalışma SAATLERİMİZ

Türkiye'de vardiyalı sistem ile çalışan sayılı yazılım firmalarından biri olan Ankara Yazılım, Pazar günü hariç haftanın her günü, Sabah 08:00 ile Gece 04:00 arası canlı telefon desteği vermektedir.

Hedefimiz Gülen Müşteri...

  • Hafta İçi: 08:00-04:00
  • Hafta Sonu: 08:00-04:00
  • Pazar: Mesai Saati Dışı
  • Haftalık Mesai: 120 Saat
Yazılım - Web Tasarım - E-Ticaret - Google Seo