PROFESYONEL MOBİL UYUMLU E-TİCARET SİTESİ TASARIMLARI

E-TİCARET SİTESİ TASARIMI

"E-Ticaret" İle İşinizi İnternete Taşıyın; Daha Çok Kazanın...

    E-ticaret, ürünlerinizi internet ortamında tanıtarak satışlarınızı artırabileceğiniz ve son zamanlarda oldukça geniş kitlelere ulaşan bir satış yöntemidir. E-ticaret sayesinde ürünlerinizi internet üzerinden binlerce kişiye tanıtabilir, satışlarınızı katlayabilirsiniz. Ayrıca e-ticarette sunulan ödeme yöntemleri sayesinde ürünlerinizi maksimum sayıda kişiye ulaştırmanız ve ödeme almanız kolaylaşmaktadır. Ürünlerinizden elde edeceğiniz geliri bir e-ticaret sitesi sayesinde katlayabilir, şuan ki kitlenizden daha fazla insana hitap edebilirsiniz.  İHA ANKARA YAZILIM şirketi, e-ticaret sitelerinizi arama motorlarından en fazla verimi alacak şekilde ayarlayacak hizmetler vermektedir. Ankara e-ticaret tasarımı konusunda yardım alabileceğiniz Ankara Yazılım şirketleri arasında en güvenilirlerinden biri olan İHA ANKARA YAZILIM, responsive (Mobil Uyumlu ) uyumlu ve kolaylıkla yönetebileceğiniz admin panelli e-ticaret sitesi tasarımları tasarlayarak sizlere sitenizden daha fazla geri dönüş alabileceğiniz çözümler üretmektedir. Sitenin responsive uyumlu olması demek mobilden ve tabletten alışveriş yapan müşterilerinizin de siteden verim alabilmesi demektir. Bilinmelidir ki, e-ticaret sitelerinin tasarım konusunda iyi olması demek, siteye giren müşterilerin aradıklarını daha kolay bulmalarına yardımcı olur ve satışlarınızı maksimum seviyeye çıkarır.

    E-ticaret sitelerinin bir adım daha ileride olmasını sağlayan unsurlar arasında site tasarımı ne kadar ön plandaysa, sitenin arama motorlarındaki yeri de çok önemlidir. İnsanlar istedikleri ürünleri arama motorlarında ararken genellikle en üst sıralardaki siteleri tercih etmektedir. Çünkü arama motorlarında üst sıralarda çıkan e-ticaret siteleri daha fazla güven vermektedir. E-ticaret sitelerinin en üst sıralarda çıkması için ise SEO optimizasyonlarının kusursuz bir şekilde yapılmış olması gerekmektedir. Alanında en deneyimli elemanlar ile çalışan İHA ANKARA YAZILIM, e-ticaret sitenizin arama motorları tarafından tanınması ve en üst sıralarda yer alabilmeniz için SEO optimizasyonlarınızı detaylı bir şekilde halletmektedir.

    E-ticaret sitesi denildiğinde akla gelen ve olması gereken ne varsa, İHA ANKARA YAZILIM yenilikçi çözümler ile bunları size sunmaktadır. Gerek e-ticaret sitesi tasarımları olsun, gerekse SEO optimizasyonu konusunda olsun; müşterilerin ne istediklerini ve kendi deneyimlerini harmanlayarak arama motorları tarafından popüler bir e-ticaret sitesi ortaya çıkarıyorlar. Sizlere ise ürünlerinizi sitenizde sergileyerek daha fazla kazanç sağlamak düşüyor.

E-ticaret, web ortamı aracılığı ile ürün yada hizmet satışını müşteriye direkt olarak sunan web sayfalarıdır. İngilizce evrensel dil karşılığı E-Commerce ta bilinen e ticaret internet üzerinde ürün ve hizmet satmanın en iyi çözümüdür. Kradi kartı, Kapıda ödeme, Paypal, payu gibi ödeme seçenekleri sayesinde oldukça cazip hale gelen e-ticaret web siteleri günümüzde oldukça yoğun olarak kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Firmamız tarafından hazırlanan eticaret diğer bir adı ile E-Commerce web siteleri seo altyapısına sahip responsive uyumluluk teknolojisi ile üretilmektedir. Flat olarak ta tercih edilen e-ticaret web tasarım projelerimiz oldukça kullanışlı, yönetilebilir admin paneli sayesinde anlık olarak ürün ekleme, silme işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yönetilebilir admin paneli sayesinde stok kontrolü, ürün kontrolü, müşteri analizi gibi özelliklerden faydalanabilir, işinizi internete taşıyabilirsiniz.

Arama motorları tarafından desteklenen seo altyapısı sayesinde arama kriterlinde ürün ve hizmet sayfalarınızı vurgulayarak popüler sonuçlarda yer alabilirsiniz. Gelişmelere açık tasarım ve kodlama yapısı

Çalışma SAATLERİMİZ

Türkiye'de vardiyalı sistem ile çalışan sayılı yazılım firmalarından biri olan Ankara Yazılım, Pazar günü hariç haftanın her günü, Sabah 08:00 ile Gece 04:00 arası canlı telefon desteği vermektedir.

Hedefimiz Gülen Müşteri...

  • Hafta İçi: 08:00-04:00
  • Cumartesi: Mesai Saati Dışı
  • Pazar: Mesai Saati Dışı
  • Haftalık Mesai: 120 Saat
Yazılım - Web Tasarım - E-Ticaret - Google Seo