Kurumsal Web Sitesi Tasarımı -Mobil Uyumlu Web Siteleri

MOBİL UYUMLU KURUMSAL WEB SİTESİ TASARIMLARI - ANKARA YAZILIM

Web Siteniz, firmanızı yansıtsın...

Web tasarım alanında uzman kadromuz ile kurumsal kimliğe uygun web tasarım projeleri üretiyoruz. Responsive, web tasarım teknolojisi ile üretilen web tasarım projeleri mobil başta olmak üzere, taşınabilir ve sabit bilgisayarlar tarafından desteklenmektedir. Html5, Css3, Php, javaScript kodlama dilleri ile kodlanmaktadır. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator gibi grafik tabanlı programlar eşliğinde hazırlanan web tasarımı projelerimiz, son teknoloji kodlama ve uyumluluk özelliklerine sahiptir. Yönetilen admin paneli sayesinde web sayfalarını dinamik olarak yönetilmesine imkan sağlar.


Seo altyapısına sahip web tasarımı projelerimiz google, yahoo, bing, yandex gibi arama motorları tarafından desteklenmektedir. Arama motoru Optimizasyonu kriterlerine uygun web tasarım (web design) hizmetlerimiz sizleri arama motorlarında popüler sıralamalarda yer almanızı sağlayacaktır. Geliştirilebilir kodlama ve tasarım yapısı sayesinde yeniliklere açıktır. Web tasarım projelerimiz kurumsal niteliği ön plana çıkaracak biçimde profesyonel ekip tarafından büyük bir özenle hazırlanmaktadır. Özel olarak hazırlanan web tasarım (web design) çalışmalarımız sadece size özgü olarak tasarlanmaktadır.

Web tasarım paketlerini görmek için lütfen tıklayınız.  

Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir.

Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

Firmalar İçin Kurumsal Siteler

Günümüzde internette azımsanmayacak kadar çok zaman geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde bulunduran firmalar ciddi bir site web tasarım ve tanıtım işlerine giriştiler.

Web Sitelerinde firmalar, ürünlerinin fiyat ve teknik özellik bilgilerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.

Tanıtım aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli artısı da firmalar içi internet üzerinde online mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürünlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Web Tasarımı Yaptırmanın Artıları ve Önemi

Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir web tasarım hizmeti ile:

 • Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır.
 • Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır.
 • Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir.
 • Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir.
 • 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.
 • E-Ticaret çözümleri ile satış rakamları yukarılara çekilecektir.
 • Arama motorlarında bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir.
 • Google’da birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ortak olabilecekler.
 • Güven aşılayacaklar.
 • Satış ve pazarlama gelirleri artacak.
 • Profesyonellik göstergesi olarak algılanır.
 • Başarıya giden yolda anahtar olur.

Çalışma SAATLERİMİZ

Türkiye'de vardiyalı sistem ile çalışan sayılı yazılım firmalarından biri olan Ankara Yazılım, Pazar günü hariç haftanın her günü, Sabah 08:00 ile Gece 04:00 arası canlı telefon desteği vermektedir.

Hedefimiz Gülen Müşteri...

 • Hafta İçi: 08:00-04:00
 • Cumartesi: Mesai Saati Dışı
 • Pazar: Mesai Saati Dışı
 • Haftalık Mesai: 120 Saat
Yazılım - Web Tasarım - E-Ticaret - Google Seo