Emlak Takip Programı (ücretsiz)

Emlak ve Müşterileriniz Bir Arada

Emlak ve Emlakçıların dostu, iEMLAK Yazılımımız sizler için devrede. İşinizi oldukça kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olan yazılımımız, kullanıcı dostu kullanım kolaylığı ile, herkesin en kolay şekilde kullanabileceği yapıda tasarlandı. Pandemi sürecinde satışını yapmış olduğumuz yazılımımızın, bütün sektörleri vurması sebebi ile, destek olmak amaçlı ücretsiz olarak vermekteyiz. 

Kolay Arayüz ve Panel

Ankara, İstanbul gibi bir çok şehirde kullanılan yazılımımızın en temel özelliği, müşteri portföyünüzü kolaylıkla yönetebilmenize ve müşterilerinizin ihtiyacı olan ev tarafınıza düştüğünde, filtreleyerek mesaj atabilme gibi çok özelliği de yanında barındırmaktadır. Yazılım, tamamen müşteri portföyü için geliştirilmiş olup, emlak, kiracı takibi yapmamaktadır.

Destek Amaçlı Tamamen Ücretsiz

Pandemi sürecinde artan kapanmalar sebebi ile, tüm emlak ve emlak işi ile uğraşan kurumlara, ücretsiz olarak verilecektir. Tek merkezden yönetilebilen yazılım, sınırsız personel açmasına ve 1000 müşteriye kadar girmenize olanak sağlamaktadır. 

Web Tabanlı & Mobil Uyumlu

Yazılım web tabanlı alt yapıya sahiptir. Bu da, bilgisayarın olmadığı ortamlarda bile, bütün cihazlarda kolaylıkla kullanabilmenize ve yönetebilmenize olanak sağlamaktadır. Responsive tasarım dediğimiz olay ile birlikte, cep telefonlarınızdan bile kolayca ilerletebileceğiniz şekilde yapılmıştır. 

Müşteri Ekleme

Müşterilerinizin ad, soy ad, meslek, eğitim, il, istediği oda çeşidi, ev çeşidi, telefon gibi bir çok  bilgisini detaylı bir şekilde girip, müşteriniz ile ilgili notlar alabilir, kolaylıkla veri girişini sağlayabilirsiniz. Bu işlem, ileriki süreçte müşterinizin ihtiyacı olan daireyi kolaylıkla filtreleyebilmeniz için çok işinize yarayacaktır. Örneğin, Ahmet’in bir ev ihtiyacı var ve Ahmet Deniz Manzaralı, 4+1 veya 3+1 dairelerle ilgileniyordur. Bunları en hızlı şekilde girebilirsiniz ve kolayca düzenleyebilirsiniz.

Müşteri Arama & Filtreleme

Elinize Ahmet ve Mehmet’in istediği gibi bir ev düştü. Akıllı filtreleme özelliği ile, 3+1 daire isteyen müşterileri kolaylıkla filtreleyebilir ve o müşterilere mesaj göndererek, haberdar edebilirsiniz. Ayrıca akıllı filtreleme özelliği ile, birden fazla özellik filtreleme  işlemi bir arada yapabilirsiniz.

Ürün Portföyü Ekleme

Elinizde olan portföylerinizi ve onlara bağlı olan görselleri, bütün özellikleri ile birlikte eklemenize ve size gelen müşterilerin istedikleri özelliklere göre kolayca elinizde bulunan evleri bulabilmenize olanak sağlamaktadır. İster ev ekleyin, ister arsa ekleyin; bu tamamen yazılımda size sınırsız bir özellikte verilmiştir. 

Personel Ekleme

Emlak yazılımınıza sınırsız personel ekleyebilir, personellerinizin müşterilerini filtreleyebilir, her personelinizin kullanıcısı hesabı ile birlikte, kendi portföyünü yönetmesine olanak sağlayabilirsiniz. Ücretsiz lisanslarda, 5 adet personel ekleme hakkınız vardır. Bu rakam ücret karşılığı arttırılabilir. 

Videolu Ücretsiz Eğitim

Yazılımda, bize soracağınız tüm sorular için, eğitim videomuz ve kolay kütüphanemiz mevcuttur. Bizlere gerek kalmaksızın gerekli olan işlemleri en basit şekilde ilerletebilirsiniz. 

Teknik Destek & Güncelleme

Ücretsiz yazılımlarda yazılımın kapanması haricinde olabilecek diğer durumlarda teknik destek ve güncelleme desteği hizmetimiz yoktur. Bu hizmeti almak isterseniz çok ucuz fiyatlara, 3-6-9-12 aylık paketler kapsamında alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruların cevapları, aşağıda SIKÇA SORULAN SORULAR bölümünde verilmiştir. 

BİZİMLE ÇALIŞMAK ÇOK KOLAY

3 ADIMDA YAZILIMINIZ HAZIR

PROJEYE KARAR VERME SÜRECİ

Projeniz ister web tasarım olsun, ister yazılım, öncelikle ihtiyacınız olan hizmete birlikte karar veriyoruz. Bununla ilgili hep birlikte uzunca oturuyor ve konuşuyoruz.
1

PROJEYİ GELİŞTİRME ve İSTİŞARE SÜRECİ

Web Tasarım veya Yazılım projeniz yapılırken, sizlerde sıklıkla inceleyebiliyor ve yazılım süreçlerini takip edebiliyorsunuz. Ekstra istekleriniz var ise, söyleyebiliyorsunuz.
2

KONTROL ETME ve DEVREYE ALMA SÜRECİ

Web Tasarım ve Yazılım projem, tamda istediğim gibi oldu dediğiniz anda, gerekli olan onayınız sonucunda, yayınlama işlemlerini başlatıyoruz ve hayata sokuyoruz.
3
10 SENELİK TECRÜBE, 500 ÜSTÜ REFERANS

Ankara Yazılım ve Web Tasarım Hizmetlerimiz

ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tabanlı Yazılımlar

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik Web Tabanlı Yazılım çözümleri sunuyor ve belirttiğimiz günce, tamda istediğiniz gibi yazılımlarımızı teslim ediyoruz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Google Seo Çalışması

Google Seo Çalışması ile ister Ankara'da olun ister Dünyanın farklı bir şehrinde, İHA YAZILIM ile çalışarak, en kısa sürede web tasarımınızı üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

ios Mobil Uygulama

IOS Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

Android Mobil Uygulama

ANDROID Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Depo & Stok Otomasyonu

Depo & Stok otomasyonumuz ile, yeni nesil takibi en kolay şekilde yazılıma entegre ettik. Muhasebenize kadar herşeyi takip edebileceksiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Özel Program Yaptır

Kurumunuza özel program yazdırmak ve yaptırmak istiyorsanız, iha yazılım ekibi olarak, sizler için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Cafe & Restoran Otomasyonu

Cafe ve Restoranınız için Türkiye'nin en kapsamlı masa takip programı ve adisyon sistemi sizlerle. Bir çok kullanıcımızın hizmetinde olan yazılımı inceleyin.

Detaylı İncele

ANKARA YAZILIM FİRMASI DEMEK,İHA YAZILIM.DEMEKTİR DİYORSANIZ,

Her zaman çekinmeden arayabilirsiniz!

Bizi Hemen Arayın. 0532 605 0667
İletişim
ANKARA YAZILIM FİRMALARI, ANKARA WEB TASARIM FİRMALARI , ANKARA YAZILIM ŞİRKETLERİ

YAZILIM & WEB TASARIM BLOG