Depo, Antrepo ve Stok Programı

Yeni Nesil Depo & Stok Programı Hayatta

Ankara’nın en köklü şirketlerinden biri olan İHA YAZILIM’dan bir yenilik daha. İHA DEPO & STOK OTOMASYONU hayatta. Yeni nesil bir yapıya kavuşturulan depo stok programımız ile, artık her şey, sizinle birlikte. Kolay ulaşım ve herkesin kolayca kullanabileceği algoritma ile yazılan yazılımımı ile, dünyanın neresine giderseniz gidin, işlerinizi her zaman kontrol edebileceksiniz. Bunun yanı sıra, gelişkin modüler yapısı ile, şirketinizin ihtiyacı olabilecek tüm yapılar bir araya getirildi. Buda sizler için tek merkezden yönetimi kolayca yapabilmenize olanak sağlayacak. Muhasebe modülü ile, kolayca gelir, gider kontrollerini sağlarken, sınırsız depo, raf, personel, araç oluşumları ile de her işlemi birbirine bağlayarak, gerekli olan sağlıklı kullanımı elde edebileceksiniz. 

İster Cep Telefonu İster Bilgisayarda Kullanın

Cihaz gereksinimine ihtiyaç duyan ve sizleri bir çok mali zarar uğratan yazılımların aksine, EA STOK programı ile, ister cep telefonunuzdan kullanın, isterseniz bilgisayarınızdan... Hiç bir gereksinim duymaksızın, web tabanlı alt yapısı ile, kullanım şartlarınızı sizler belirleyin. Responsive yapısı sayesinde, siz nereye giderseniz gidin, işinizde sizinle seyahat edecek. 

Tüm İşlemler Saniye Saniye Takibinizde

Geliştirmiş olduğumuz depo stok otomasyonumuzda, tüm personellerinizin yapmış olduğu doğru yada hatalı işlemler, sistem tarafından takip altında olacak. Bu sayede, hangi personelin, hangi saatlerde ne işlem yaptığını kolayca kontrol edebilir ve bir arıza var ise, kimden kaynaklandığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Sistem Log ları ile, gizli raporlarınız her zaman elinizde, hazır bir vaziyette sizi bekliyor olacak. 

Sınırsız Depo & Sınırsız Raf Özelliği

Yazılımımızda depo sınırlandırması kesinlikle yoktur. Bu sayede, ister Ankara’da deponuz olsun, ister farklı bir ülkede, bütün depolarınızı tek tek ekleyebilir, hangi ürünün hangi rafta olduğunu kolayca bulabilmek için, sınırsız raf oluşturabilir ve ürünlerinizi içerisine ekleyebilirsiniz. Bu sayede, kargaşanın ve karışıklığın önüne geçmiş olursunuz. İsterseniz genel bazda arama yapın, isterseniz depo bazlı arama yapın, stokta olan ürünlerinizin kontrolü daha çok kolaylaşmış olacaktır. 

Sınırsız Ürün Ekleme Özelliği

Ürünleriniz ne olursa olsun, seri numaraları, barkod numaraları dahil olmak üzere, her birini dilediğiniz ölçü biriminde kolayca girebilir, toplam ürün raporlarınızı detaylı inceleyebilirsiniz. 

Akıllı Stok Kontrolü & Takibi

Akıllı stok kontrolümüz ile, depoya atadığınız personelleriniz hem stok girişi yapabilir, hem de stok çıkışı yapabilir. Kolay kullanımlı ara yüzü ile, sosyal medya kullanmaktan bile daha basit şekilde yapılan algoritmamız neticesinde, hiç kimse kullanamıyorum diyemeyecektir. Stok kontrolü esnasında, matematiksel yapılabilecek ir hatanın önüne geçebilmek için, bir çok kontrol sağlattığımız yazılımımızda, her şey onaylı aşama ile ilerlemekte olup, hiç kimsenin kendi kafasına göre düzenleme yapamaması gibi ayarlamalarda mevcuttur. Aksi bir durumla karşılaşılması durumda ise, sistem sizlere bilgilendirme notu geçerek, kontrolü elinizden kaybetmeyi olanaksız hale getirmektedir. 

Dağıtım Birimi Ekleme & Takip Etme

Sistem üzerinden sınırsız araç ve dağıtım birimi ekleyebilir, bu dağıtım birimlerine personeller atayabilir ve en önemlisi, dağıtım birimlerinizin hangi müşterinize saat kaçta malı götürdüğünü inceleyebilirsiniz. Bu yapının yanı sıra, dağıtım birimlerine atayacağınız şöför ve pazarlama personelleri ile, o gün o araçta kimlerin çalıştığınıda görerek, işlerinizi daha kontrollü hale getirebilirsiniz. Dağıtım birimi personelleri, sipariş geçebilir, sipariş teslim edebilir, gittiği müşteri için sipariş oluşturabilir ve müşterinin ne kadar nakit ödediğini, ne kadarı veresiye aldığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu durumlar, muhasebe modülüne düşmekte olup, muhasebecinizin de alacakları ve borçları incelemesine olanak sağlayabilirsiniz. 

Pazarlamacı & Saha Satış Modülü

Pazarlama & Saha Satış modülü ile, yazılımınıza eklediğiniz pazarlama departmanı personelinizin, sipariş geçebilmesine, siparişlerini takip edebilmesine, stok görmesine ve müşteri bazlı iskonto dahil yapabilmesine olanak sağlamış olacaksınız. Bunun yanı sıra, depodan kendisinin almış olduğu ürünleri, net satışını ve borçlanmayı da incelemek için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. 

Muhasebe Modülü

Muhasebe modülü sayesinde, komplike olan yazılımınızın tüm satışlarını, müşterileri, borç ve alacakları tek tek takip edebilecek ve ister müşteri bazlı, isterseniz de personel bazlı satışları inceleyerek akıllı filtreleme seçeneği sayesinde, her şeye kolaylıkla ulaşabileceksiniz. 

İnsan Kaynakları Modülü

Yazılım çözümlerinde başarılı sonuçlar veren ANKARA Yazılım, bu programa entegre olarak, insan kaynakları modülünü de, aynı otomasyon içinde sizlere sunmuştur. Sınırsız personel açma, personele veri girme, eğitim durumlarına kadar olan tüm işlemleri, tek bir merkezden kontrol etmeye olanak sağlamakta olup, departman bazlı personel eklemenize ve olabilecek tüm işlemleri bir raporda tutabilmenize yardımcı olmaktadır. 

Bilgisayar Çöktü Derdine Son, Yedekler Hep Var

Web tabanlı olan yazılım sayesinde, bilgisayar çöktü, bozuldu, gibi problemler artık karşınıza çıkmayacak. Akıllı cloud sistemi ile, yazılımlarınız her zaman bulut sunucu üzerinde tutulacak ve yedekleriniz her zaman alınacak. Bu sayede, veri kaybı hiç bir zaman yaşanmaksızın, işlerinizi kontrollü ve güvenli şekilde yönetebileceksiniz. Yazılımımız SSL sertifikalı ve MD5 şifrelemesi ile, ultra güvenlikli bir şekilde sizlere sunulmaktadır. 

BİZİMLE ÇALIŞMAK ÇOK KOLAY

3 ADIMDA YAZILIMINIZ HAZIR

PROJEYE KARAR VERME SÜRECİ

Projeniz ister web tasarım olsun, ister yazılım, öncelikle ihtiyacınız olan hizmete birlikte karar veriyoruz. Bununla ilgili hep birlikte uzunca oturuyor ve konuşuyoruz.
1

PROJEYİ GELİŞTİRME ve İSTİŞARE SÜRECİ

Web Tasarım veya Yazılım projeniz yapılırken, sizlerde sıklıkla inceleyebiliyor ve yazılım süreçlerini takip edebiliyorsunuz. Ekstra istekleriniz var ise, söyleyebiliyorsunuz.
2

KONTROL ETME ve DEVREYE ALMA SÜRECİ

Web Tasarım ve Yazılım projem, tamda istediğim gibi oldu dediğiniz anda, gerekli olan onayınız sonucunda, yayınlama işlemlerini başlatıyoruz ve hayata sokuyoruz.
3
10 SENELİK TECRÜBE, 500 ÜSTÜ REFERANS

Ankara Yazılım ve Web Tasarım Hizmetlerimiz

ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tabanlı Yazılımlar

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik Web Tabanlı Yazılım çözümleri sunuyor ve belirttiğimiz günce, tamda istediğiniz gibi yazılımlarımızı teslim ediyoruz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Google Seo Çalışması

Google Seo Çalışması ile ister Ankara'da olun ister Dünyanın farklı bir şehrinde, İHA YAZILIM ile çalışarak, en kısa sürede web tasarımınızı üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

ios Mobil Uygulama

IOS Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

Android Mobil Uygulama

ANDROID Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Depo & Stok Otomasyonu

Depo & Stok otomasyonumuz ile, yeni nesil takibi en kolay şekilde yazılıma entegre ettik. Muhasebenize kadar herşeyi takip edebileceksiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Özel Program Yaptır

Kurumunuza özel program yazdırmak ve yaptırmak istiyorsanız, iha yazılım ekibi olarak, sizler için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Cafe & Restoran Otomasyonu

Cafe ve Restoranınız için Türkiye'nin en kapsamlı masa takip programı ve adisyon sistemi sizlerle. Bir çok kullanıcımızın hizmetinde olan yazılımı inceleyin.

Detaylı İncele

ANKARA YAZILIM FİRMASI DEMEK,İHA YAZILIM.DEMEKTİR DİYORSANIZ,

Her zaman çekinmeden arayabilirsiniz!

Bizi Hemen Arayın. 0532 605 0667
İletişim
ANKARA YAZILIM FİRMALARI, ANKARA WEB TASARIM FİRMALARI , ANKARA YAZILIM ŞİRKETLERİ

YAZILIM & WEB TASARIM BLOG