PROFESYONEL WEB TASARIM - ANKARA

Profesyonel ve Size Özel Web Tasarım

Tüm web tasarım paketlerimiz, sizlere özel olarak kodlanmakta ve tasarlanmaktadır. İhtiyacınıza yönelik web tasarım yazılımı çözümleri, sizin hayal ettiğiniz tasarımlar ile birleşmekte ve ortaya kocaman bir profesyonel yapı oluşturmaktayız. Yapmış olduğumuz web tasarım paketlerimizde, kesinlikle hazır tema ve wordpress gibi çalıntı alt yapılar kullanmıyoruz. Ankara Web Tasarım şirketlerinden de bizi ayıran en büyük özellik budur. 


Mobil Uyumlu Responsive Alt Yapı

Yeni teknoloji ürettiğimiz web tasarım ürünlerimizin tamamında, tüm cihazlara uyumlu responsive alt yapı yapmaktayız. Bu şekilde, ister cep telefonu, ister bilgisayar, isterseniz laptoptan ve hatta internete bağlı olan aklınıza gelebilecek tüm cihazlardan hiç bir bozukluk yaşamadan harika bir görsel ile giriş keyfi yaşatın. Müşterilerinize KULLANICI DOSTU bir web sitesinde gezinme keyfi sunarken, firmanıza da her zaman fazlası ile prestij katın. 


Google Aramalarında Hep Lider Olun

Taahhüt ettiğimiz gibi, yapmış olduğumuz profesyonel web tasarım hizmetlerimizin tamamı, google arama motorlarına optimize edilmektedir. En büyük başarılarımızdan biri olan google aramalarında sizlerin de başarıya ulaşması için, IHA YAZILIM web tasarım hizmetini almanız yeterli olacaktır. Bununla birlikte her zaman sizin için işlerinizi takip ediyor, siteniz belirtilen anahtar kelimelerde yukarı çıkana kadar bütün işlemleri biz üstleniyoruz. 


Hybrid Admin Panel İle Konrol Sizde

Ütermiş olduğumuz web tasarım yazılımlarımızın tamamında, sizlere özel yapmış olduğumuz admin kontrol panelimiz ile, internet sitenizi son derece kolay ve hızlı yönetebileceksiniz. Bununla birlikte, istatistiklerinizi, verilerinizi ve hangi sayfaya kaç kişi ziyaret etmiş, bu konularda da bilgi sahibi olabileceksiniz. Bunun yanında, en kolay şekilde, cep telefonlarından bile, bilgisayara ihtiyaç duymaksızın, admin panelinizin yönetilebilme işlemlerini saniye saniye ilerletebileceksiniz.


Sınırsız Ürün, Sonsuz İçerik

Satın almış olduğunuz web tasarım paketimiz ile, internet sitenizin bütün kullanım hakları sınırsız olarak sizlerin olacak. Hiç bir kısıtlama olmaksızın, dilediğiniz kadar ürün ve veri girişi yapabileceksiniz ve işinizin gelişimine daha çok katkıda bulunabileceksiniz. Diğer yazılım firmalarının aksine, ekstra bir ücret ödemeksizin her şeyi kullanabileceksiniz. 


Hosting & Domain ile Herşey Anahtar Teslim

Projelerinizi aldığımız an itibari ile, yapmanız gereken tek şey, oturup işleyişimizi kontrol etmek olacaktır. Bütün web tasarım işlemlerini sizlere ekip arkadaşlarımız sunarken, web tasarım proje bitiminde ise, anahtar teslim şekilde herşeyi teslim edeceğiz. Sizler, hiçbir işlemle uğraşmadan, bütün işleyişi İHA YAZILIM EKİBİ tamamlamış olacak. 


Ömür Boyu Lisans & Kaynak Kod Teslimi

Ankara Web Tasarım şirketleri içerisinde en başarılı işlere imza atan IHA YAZILIM, yapmış olduğu yazılımların tamamının kaynak kodlarını, cpanel, domain, ve admin bilgilerini tarafınıza teslim eder ve ileriki süreçte, bize gebe kalmaksızın, her zaman özgürce yazılımınızı yürütmenize, olanak sağlar. 


Güçlü Teknik Destek

İddialı olduğumuz en önemli konulardan birisi, vermiş olduğumuz güçlü teknik destektir. Bunu diyen bizler değil, bize güvenen müşterilerimizdir. Vermiş olduğumuz teknik destek ile, yazılımlarınızı 1 sene boyunca bizlerde güncelleyebiliyoruz ve bunun için, sözleşme kapsamında hiç bir ek ücret almıyoruz. 


SSL Sertifikalı Güvenli Yazılım

İnternet sitenizin yayımlanma sürecinde, SSL GÜVENLİK SERTİFİKASI ile sitenizi uçtan uca şifreliyoruz, gerekli bütün güvenlik önlemlerini sağlıyor ve internet sitenizin çökmesine karşı olabilecek tüm sorunlarda sizlere taahhüt veriyoruz. Bunun yanında, bütün veri tabanı işlemlerinizi, MD5 şifreleme sistemi ile korumaya alıyoruz. Bu sayede, verilerinize hiç kimse ulaşamıyoruz. Admin paneliniz her zaman güvende kalıyor. 


İster Ankara'da olun İster İstanbulda

Ankara Web Tasarım Firmaları yada İstanbul Web Tasarım Şirketleri arayıp durmayın. IHA YAZILIM ile, dünyanın neresinde olursanız olun, firmanıza uygun web tasarım çözümlerinde sizlerle beraber iş yapabiliyoruz. Yaptıkta...


BİZİMLE ÇALIŞMAK ÇOK KOLAY

3 ADIMDA YAZILIMINIZ HAZIR

PROJEYE KARAR VERME SÜRECİ

Projeniz ister web tasarım olsun, ister yazılım, öncelikle ihtiyacınız olan hizmete birlikte karar veriyoruz. Bununla ilgili hep birlikte uzunca oturuyor ve konuşuyoruz.
1

PROJEYİ GELİŞTİRME ve İSTİŞARE SÜRECİ

Web Tasarım veya Yazılım projeniz yapılırken, sizlerde sıklıkla inceleyebiliyor ve yazılım süreçlerini takip edebiliyorsunuz. Ekstra istekleriniz var ise, söyleyebiliyorsunuz.
2

KONTROL ETME ve DEVREYE ALMA SÜRECİ

Web Tasarım ve Yazılım projem, tamda istediğim gibi oldu dediğiniz anda, gerekli olan onayınız sonucunda, yayınlama işlemlerini başlatıyoruz ve hayata sokuyoruz.
3
10 SENELİK TECRÜBE, 500 ÜSTÜ REFERANS

Ankara Yazılım ve Web Tasarım Hizmetlerimiz

ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tabanlı Yazılımlar

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik Web Tabanlı Yazılım çözümleri sunuyor ve belirttiğimiz günce, tamda istediğiniz gibi yazılımlarımızı teslim ediyoruz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Google Seo Çalışması

Google Seo Çalışması ile ister Ankara'da olun ister Dünyanın farklı bir şehrinde, İHA YAZILIM ile çalışarak, en kısa sürede web tasarımınızı üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

ios Mobil Uygulama

IOS Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

Android Mobil Uygulama

ANDROID Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Depo & Stok Otomasyonu

Depo & Stok otomasyonumuz ile, yeni nesil takibi en kolay şekilde yazılıma entegre ettik. Muhasebenize kadar herşeyi takip edebileceksiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Özel Program Yaptır

Kurumunuza özel program yazdırmak ve yaptırmak istiyorsanız, iha yazılım ekibi olarak, sizler için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Cafe & Restoran Otomasyonu

Cafe ve Restoranınız için Türkiye'nin en kapsamlı masa takip programı ve adisyon sistemi sizlerle. Bir çok kullanıcımızın hizmetinde olan yazılımı inceleyin.

Detaylı İncele

ANKARA YAZILIM FİRMASI DEMEK,İHA YAZILIM.DEMEKTİR DİYORSANIZ,

Her zaman çekinmeden arayabilirsiniz!

Bizi Hemen Arayın. 0532 605 0667
İletişim
ANKARA YAZILIM FİRMALARI, ANKARA WEB TASARIM FİRMALARI , ANKARA YAZILIM ŞİRKETLERİ

YAZILIM & WEB TASARIM BLOG