Web Tabanlı Özel Yazılımlar

Özel Yazılım Yaptırmak İstiyorum Diyorsanız;

Iha Yazılım olarak, özel yazılım yaptırmak istiyorum diyen yüzlerce kullanıcımıza bu güne kadar, diledikleri özel yazılım geliştirme işlemini başarı ile kesintisiz gerçekleştirdik. Dilediğiniz ve ihtiyacınıza yönelik olan yazılım geliştirme projelerini sizler ile birlikte, belirttiğimiz zaman çerçevesinde yapıyor ve teslimini sağlıyoruz. 


İşiniz Her Zaman Yanınızda Olacak

Günümüz teknolojisinde, yeni nesil yazılım sistemi olan web tabanlı yazılım geliştirme işlemi ile, geliştirtmek istediğiniz yazılımlar için sonsuz avantajlar doğurmaktadır. Öncelikle web tabanlı yazılımlar herhangi bir cihaz özelliği gereksinimine ihtiyaç duymaksızın, sizin belirleyebileceğiniz her cihazda çalışabilme özelliğine sahiptir. 


İhtiyacınıza Yönelik Yazılımlar Üretilir...

Web Tabanlı Özel Yazılım yaptırmak, sizler için diğer taraftan avantajlı ve işlevsel bir kullanım sunar. Bir paket halinde aldığınız paket programların ihtiyacınız olmayan bazı modüller içinde özel olarak para ödemektense, tamamen sizin ihtiyacınıza yönelik, her anlamı ile kullanabileceğiniz özel modüllerden oluşturulmuş ve alt yapısı tamamen sizlere ait olan yazılıma sahip olursunuz.


Yazılımınız Ömür Boyu Lisanslı

Yaptırmış olduğunuz özel yazılımınız, ömür boyu lisanslı bir şekilde size özel yazılmaktadır. İleri ki süreçte diğer yazılım firmaları gibi, kullanıcılarımızı kendimize zorunlu olarak bağlamak yerine, yazılımın veri tabanında, cpanel bilgilerine ve tüm kaynak kodlarına kadar herşeyi, kurulum dosyası ile birlikte sizlere vermekteyiz.


Kesintisiz Teknik Destek

İddialı olduğumuz en önemli konulardan birisi, vermiş olduğumuz güçlü teknik destektir. Bunu diyen bizler değil, bize güvenen müşterilerimizdir. Vermiş olduğumuz teknik destek ile, yazılımlarınızı 1 sene boyunca bizlerde güncelleyebiliyoruz ve bunun için, sözleşme kapsamında hiç bir ek ücret almıyoruz.                    </div>


Ankara Yazılım Firmaları - Ankara Yazılım Şirketleri (Firması)

Ankara'nın en köklü, profesyonel ve kurumsal yazılım firmaları arasında yer alan IHA ANKARA YAZILIM ŞİRKETİ, özel yazılım yaptırmak istiyorum, özel yazılım yapan firmalar, özel yazılım geliştirmek istiyorum, özel projem var, ücret karşılığı kod yazdırmak istiyorum, yazılım ücretleri ne kadar, yazılım fiyatları, gibi soruların tamamının cevabını IHA YAZILIM ŞİRKETİNİ arayarak yada yazarak bulabilirler. Bununla Birlikte Ankara nın En Büyük Yazılım şirketi olan IHA YAZILIM ile çalışma imkanı yakalayabilirler.                      


Ankara Web Tasarım Firmaları - Ankara Web Tasarım Şirketleri (Firması)

Ankaranın en büyük web tasarım ajanslarından ve şirketlerinden biri olan IHA YAZILIM, bügüne kadar yüzlerce web tasarım hizmeti konusunda müşterilerine başarılı yazılımlar sunmuştur. Bunun yanı sıra, web tasarım firmaları arasında Ankara da parmak ile gösterilen şirketimize sizlerde projenizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.Ankara Web Tasarım Firmaları, Ankara Web Tasarım Studioları, Ankara Web Tasarım Ajansları, Ankara Web Tasarım Şirketleri, Ankara Web Site Tasarımcısı, Ankara Web Site Yaptırmak İstiyorum, Web Site Yapan Firmalar


BİZİMLE ÇALIŞMAK ÇOK KOLAY

3 ADIMDA YAZILIMINIZ HAZIR

PROJEYE KARAR VERME SÜRECİ

Projeniz ister web tasarım olsun, ister yazılım, öncelikle ihtiyacınız olan hizmete birlikte karar veriyoruz. Bununla ilgili hep birlikte uzunca oturuyor ve konuşuyoruz.
1

PROJEYİ GELİŞTİRME ve İSTİŞARE SÜRECİ

Web Tasarım veya Yazılım projeniz yapılırken, sizlerde sıklıkla inceleyebiliyor ve yazılım süreçlerini takip edebiliyorsunuz. Ekstra istekleriniz var ise, söyleyebiliyorsunuz.
2

KONTROL ETME ve DEVREYE ALMA SÜRECİ

Web Tasarım ve Yazılım projem, tamda istediğim gibi oldu dediğiniz anda, gerekli olan onayınız sonucunda, yayınlama işlemlerini başlatıyoruz ve hayata sokuyoruz.
3
10 SENELİK TECRÜBE, 500 ÜSTÜ REFERANS

Ankara Yazılım ve Web Tasarım Hizmetlerimiz

ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tabanlı Yazılımlar

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik Web Tabanlı Yazılım çözümleri sunuyor ve belirttiğimiz günce, tamda istediğiniz gibi yazılımlarımızı teslim ediyoruz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Google Seo Çalışması

Google Seo Çalışması ile ister Ankara'da olun ister Dünyanın farklı bir şehrinde, İHA YAZILIM ile çalışarak, en kısa sürede web tasarımınızı üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

ios Mobil Uygulama

IOS Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

Android Mobil Uygulama

ANDROID Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Depo & Stok Otomasyonu

Depo & Stok otomasyonumuz ile, yeni nesil takibi en kolay şekilde yazılıma entegre ettik. Muhasebenize kadar herşeyi takip edebileceksiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Özel Program Yaptır

Kurumunuza özel program yazdırmak ve yaptırmak istiyorsanız, iha yazılım ekibi olarak, sizler için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Cafe & Restoran Otomasyonu

Cafe ve Restoranınız için Türkiye'nin en kapsamlı masa takip programı ve adisyon sistemi sizlerle. Bir çok kullanıcımızın hizmetinde olan yazılımı inceleyin.

Detaylı İncele

ANKARA YAZILIM FİRMASI DEMEK,İHA YAZILIM.DEMEKTİR DİYORSANIZ,

Her zaman çekinmeden arayabilirsiniz!

Bizi Hemen Arayın. 0532 605 0667
İletişim
ANKARA YAZILIM FİRMALARI, ANKARA WEB TASARIM FİRMALARI , ANKARA YAZILIM ŞİRKETLERİ

YAZILIM & WEB TASARIM BLOG