PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİ

Her şey Anahtar Teslim, Her şey Belgeli

E-Ticaret sitenizin yayınlanmasından, Sanal Pos Entegrasyonu, SSL Entegrasyonu, E-Arşiv Fatura Entegrasyonuna varana kadar tüm aşamaları bizler yürütüyor, bütün kontrol ve testlerin ardından sizlere yazılımınızı teslim ediyoruz. Sizler bilgilendirmeler dışında sadece bu işleyişi bizim ile beraber takip ediyorsunuz. Bunun dışında, yasal haklarınızı korumaya alacak olan Faturanız ve Lisans belgeleriniz tarafınıza iletiliyor.

Size Özel E-Ticaret Sitesi

Size özel tasarımı ve alt yapısı ile, eticaret siteniz sizleri bekliyor. Yapmış olduğumuz eticaret sitesi web tasarım işlemlerinde, hiç bir hazır ve çalıntı alt yapı kullanmaksızın, sıfırdan sizler için özel olarak kodluyoruz ve bütün telif haklarını sizlere veriyoruz. Ankara'da bulunan bir çok yazılım firmasının aksine, aldığımız ödemeyi her zaman hak etmeye çalışıyoruz. 


Sınırsız Kategori ve Ürün Girişi ile..

Yapmış olduğumuz E-Tİcaret Sitesi Tasarımlarında hiç bir ekstra ödemeye maruz kalmaksızın, bütün ürün girişlerini sınırsız olarak yapabilmekte olup, bulununla birlikte Kategori ve Alt Kategori dahil tüm oluşumlarda, limitsiz veri ekleme işlemini sizlere sunuyoruz. Ankara E-Tİcaret Sitesi Tasarımı firmaları yada şirketlerinden biri olan IHA YAZILIM bu sayede, alışveriş sitesi kullanıcılarımız için büyük bir kolaylığı da beraberinde profesyonelce getirmiş oluyor.                   


Google'da Hep Lider Olacaksınız...

E-Ticaret Sitenizi kodlarken oluşturmuş olduğumuz algoritma neticesinde, Google başta olmak üzere, tüm ürünleriniz arama motorlarında ilk sayfalarda yer alacak. Bu sayede, Google reklamlarında kaybedeceğiniz paraların önüne geçmiş olacaksınız. Verilecek olan ürün ekleme eğitimimizde, sizlere seo için nasıl ilerlemeniz gerektiğine yönelik, örnekli eğitimler verecek olan IHA YAZILIM ŞİRKETİ personellerimiz, bunun yanında e-ticaret sitenizin bütün analiz ve istatistiklerini sizlerle birlikte sıklıkla kontrol edip, yapılan hatalara karşı önlem alacaklardır. Alt Yapımız bizlere ait olması sebebi ile, yapılacak olan tüm seo optimize çalışmalarında garanti vermekteyiz.         

SSL Sertifikalı MD5 Güvenlik Şifrelemesi

E-Ticaret sitenizin muazzam olması yetmez. En önemli konulardan birisi olan, GÜVENLİ ETİCARET SİTESİ YAPTIRMAKTIR. Bunun ile ilgili, IHA YAZILIM SSL Güvenlik sertifikası ile, uçtan uca şifreleme işlemi yaptırmakta olup, sisteminizde olabilecek olan aksaklıkların önüne geçmektedir. Bunun yanı sıra, MD5 şifreleme yöntemi ile, bütün verileriniz şifrelenmiş bir şekilde veri tabanında tutularak, hacklenme ve kişisel verilerin korunmasına yönelik, tüm riskleri ortadan kaldırmak için en üst düzey profesyonel eticaret sitesi yazılımını yapmaktadır. 


HYBRIT Admin Paneli İle Tam Yönetim

Ütermiş olduğumuz E ticaret Sitesi yazılımlarımızın tamamında, sizlere özel yapmış olduğumuz admin kontrol panelimiz ile, internet sitenizi son derece kolay ve hızlı yönetebileceksiniz. Bununla birlikte, istatistiklerinizi, verilerinizi ve hangi sayfaya kaç kişi ziyaret etmiş, bu konularda da bilgi sahibi olabileceksiniz. Bunun yanında, en kolay şekilde, cep telefonlarından bile, bilgisayara ihtiyaç duymaksızın, admin panelinizin yönetilebilme işlemlerini saniye saniye ilerletebileceksiniz.


Sınırsız Hosting Alan ve Trafik Derdi Yok

E-Ticaret Sitenizin yayınlanma sürecinde gerekli olan en büyük materyallerden birisi, sunucudur. Bizler de siteniz için, en kaliteli sunucu şirketleri ile çalışıyor, trafikten, web alanına,  ve email hesaplarına kadar tüm özellikleri sizler için sınırsız olarak sağlıyoruz. Bu sayede, siteniz her zaman kesintisiz ve sorunsuz açık olmaya devam ediyor.


Güçlü Teknik Destek

İddialı olduğumuz en önemli konulardan birisi, vermiş olduğumuz güçlü teknik destektir. Bunu diyen bizler değil, bize güvenen müşterilerimizdir. Vermiş olduğumuz teknik destek ile, yazılımlarınızı 1 sene boyunca bizlerde güncelleyebiliyoruz ve bunun için, sözleşme kapsamında hiç bir ek ücret almıyoruz.


E-Ticaret Sitesi Neden Önemli

DİPNOT: E-Ticaret Sitesi, dijitalleşen Dünya'da firmalarınızın sananl platform üzerinden dijital ofisinize biz E-TİCARET sitesi diyoruz. Korona döneminin hızla arttığı bu süretçe, önceden bu dijital dünyaya girmiş olan müşteriler, hiç bir zarar etmeden, satışlarını devam ettirdi ve aksine, daha da çok kazandılar. Profesyonel olarak yapmış olduğumuz yazılımlarımızın tamamında, verdiğimiz taahhütü tutmuş olmamız, müşterilerimize hep kar olarak döndü. Şimdide hazırsanız, sizleri E-TİCARET SİTESİ SAHİBİ olmanız için bekliyoruz. 


BİZİMLE ÇALIŞMAK ÇOK KOLAY

3 ADIMDA YAZILIMINIZ HAZIR

PROJEYE KARAR VERME SÜRECİ

Projeniz ister web tasarım olsun, ister yazılım, öncelikle ihtiyacınız olan hizmete birlikte karar veriyoruz. Bununla ilgili hep birlikte uzunca oturuyor ve konuşuyoruz.
1

PROJEYİ GELİŞTİRME ve İSTİŞARE SÜRECİ

Web Tasarım veya Yazılım projeniz yapılırken, sizlerde sıklıkla inceleyebiliyor ve yazılım süreçlerini takip edebiliyorsunuz. Ekstra istekleriniz var ise, söyleyebiliyorsunuz.
2

KONTROL ETME ve DEVREYE ALMA SÜRECİ

Web Tasarım ve Yazılım projem, tamda istediğim gibi oldu dediğiniz anda, gerekli olan onayınız sonucunda, yayınlama işlemlerini başlatıyoruz ve hayata sokuyoruz.
3
10 SENELİK TECRÜBE, 500 ÜSTÜ REFERANS

Ankara Yazılım ve Web Tasarım Hizmetlerimiz

ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tabanlı Yazılımlar

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik Web Tabanlı Yazılım çözümleri sunuyor ve belirttiğimiz günce, tamda istediğiniz gibi yazılımlarımızı teslim ediyoruz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Google Seo Çalışması

Google Seo Çalışması ile ister Ankara'da olun ister Dünyanın farklı bir şehrinde, İHA YAZILIM ile çalışarak, en kısa sürede web tasarımınızı üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

ios Mobil Uygulama

IOS Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

Android Mobil Uygulama

ANDROID Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Depo & Stok Otomasyonu

Depo & Stok otomasyonumuz ile, yeni nesil takibi en kolay şekilde yazılıma entegre ettik. Muhasebenize kadar herşeyi takip edebileceksiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Özel Program Yaptır

Kurumunuza özel program yazdırmak ve yaptırmak istiyorsanız, iha yazılım ekibi olarak, sizler için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Cafe & Restoran Otomasyonu

Cafe ve Restoranınız için Türkiye'nin en kapsamlı masa takip programı ve adisyon sistemi sizlerle. Bir çok kullanıcımızın hizmetinde olan yazılımı inceleyin.

Detaylı İncele

ANKARA YAZILIM FİRMASI DEMEK,İHA YAZILIM.DEMEKTİR DİYORSANIZ,

Her zaman çekinmeden arayabilirsiniz!

Bizi Hemen Arayın. 0532 605 0667
İletişim
ANKARA YAZILIM FİRMALARI, ANKARA WEB TASARIM FİRMALARI , ANKARA YAZILIM ŞİRKETLERİ

YAZILIM & WEB TASARIM BLOG