ANKARA MOBİL UYGULAMA - IOS

ANKARA IOS MOBİL UYGULAMA ŞİRKETLERİ

Başta Ankara olmak üzere, IOS mobil uygulama geliştirme konusunda, Türkiye’de ve Avrupa’da referanslarımız mevcuttur. Bu sayede, korkusuzca, uygulama geliştirme konusunda sizlere teklif vermekten çekinmemekteyiz. IHA YAZILIM olarak, profesyonel kadromuz ile, ihtiyacınız olan mobil IOS MOBİL UYGULAMA yazılımınızı sizler ile buluşturuyoruz. İster Native, isterseniz Web View olsun, bütün işlemlerde sizler ile birlikte adım atıyoruz.

ANKARA MOBİL UYGULAMA ŞİRKETLERİ

ANKARA MOBİL UYGULAMA ŞİRKETLERİ, olarak İHA YAZILIM her zaman yapmış olduğu mobil app yazılımlarının arkasında olup, belirtilen süreç içerisinde yazılımınızı sizlere teslim etmektedir. Projenizin gelişim sürecinden, düzenleme sürecine kadar bütün evrelerde sizler ile birlikte adım atmakta olup, anlaşma sonrası gerekli olan bütün çalışmaları sizler ile birlikte yürütmektedir. Bu sayede, yazılım projeniz çıkarken, sizlerde hangi durumda olduğunu daha yakından inceleyebilmektesiniz. 

ANKARA IOS UYGULAMA YAPIM İŞLEMLERİ

Mobil uygulamanızın geliştirebilmesi için tabi ki de bütçe son derece önemlidir. Uygulama işi kesinlikle ucuza kaçılarak merdiven altı yapılacak bir işlem değildir. Bu sebeple bizler kullanıcılarımıza 2 çeşit uygulama kodlaması sunmakta olup, herkesin mali bütçesi çerçevesinde mobil uygulama sahibi olup, hayal ettiği yada ihtiyacı olan projeyi yayınlayabilmesi ve adım atabilmesi için gerekli olan sistemlere birlikte karar vermekteyiz. 

MOBİL UYGULAMA KODLAMA ÇEŞİTLERİ

Öncelikle belirttiğimiz gibi, bir IOS MOBİL UYGULAMAYA İHTİYACINIZ var ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Bu süreçte, IHA YAZILIM OFİSİNE gelerek, nasıl bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunuz bize anlatabilirsiniz. Bizlerde bu sayede sizlere, 2 türlü IOS MOBİL UYGULAMA gelişimi hakkında bilgi verip fiyat teklifini yapmaktayız. Bu uygulamalar nelerdir derseniz, WEB VIEW ve REACHT NATIVE olarak 2 faktöre ayrılmaktadır. Aslında ikisi de işleyiş olarak birbirleri ile aynı olan bu mobil app sistemlerinde birbirlerinden ayıran bazı özellikler mevcuttur. 

MOBİL UYGULAMAM WEB VIEW OLSUN

IOS WEB VIEW MOBİL UYGULAMALAR, genellikle web tabanlı yazılımınızın uygulamaya dönüştürülmüş ve tamamen uygulama gibi çalışma özelliğine denir. Örn. Bir tane sosyal medya siteniz var ve sizler bu sitenize maliyeti çok daha az olan bir uygulama yaptırmak istiyorsunuz. İşte bu sırada sizler için önerimiz, WEB VIEW olacaktır. Çünkü hem daha az maliyetli, hem de avantaj olarak native konusunda basit görünse de bir çok avantajı yanında barındıran bir sistemdir. Çünkü bu sistem ile, tek veri tabanı, merkezi yönetim, IOS VE ANDROID olmak üzere 3 yazılımı tek otomasyonel yapıdan yönetebilirsiniz. Bunun yanı sıra, IOS MOBIL UYGULAMANIZIN, NATIVE UYGULAMADAN PEK FARKI OLMAYACAKTIR. Bugün bu sistemi kullanan sitelerin başında, n11.com, onedio.com, hepsiburada.com ve Boyner.com şirketleri gelmektedir

MOBİL UYGULAMAM REACT NATIVE İLE OLSUN

REACT NATIVE UYGULAMA YAPTIRMAK isteyen kullanıcılarımız için, tüm sistematik işlemler ve fiyatlamalar ortalama 4/6 kata kadar artmaktadır. Bunun yanı sıra, iş teslim sürecide, bir o kadar artmakta olup, işçilik konusunda yapılacak olan çalışmalar neticesinde, bu işleyiş her proje için ayrı ayrı oluşturulacağından kaynaklı, mali konuları da tetiklemektedir. Her uygulama için, ayrı yönetimsel veri tabanı işlemi yapılmakta olmakta olup, view uygulamaların aksine, her biri için güncellemelerin tek tek yapılması gerekmektedir. Fakat tabi ki de bu uygulamanın yapılamayacağının göstergesi değil, sadece ofisimize gelmeden önce, sizlerin bilgilendirilmesi ve daha kararlı gelebilmeniz için yazılmış bir yazıdır.

UYGULAMANIZ ANINDA BİLDİRİMLİ

Uygulamalarınız için, ONE SIGNAL BAĞLANTISI SAĞLAYARAK, kullanıcılarınıza tek merkezden bildirim atma ve kampanyalar olsun, genel bilgilendirmeler olsun, tüm konularda haberdar etme gibi bir avantajınız olacaktır. 

Ankara Mobil Uygulama Şirketleri

ankara mobil uygulama şirketleri, ankara mobil uygulama firmaları, ankara mobil uygulama yapan firmalar, ankara mobil uygulama app yaptırmak istiyorum, profesyonel mobil uygulama yapan firmalar, mobil uygulama firması, ankara yazılım firmaları, ankara web tasarım firmaları, profesyonel yazılım şirketleri, kurumsal yazılım şirketleri, kaliteli yazılım şirketleri, en iyi yazılım firmaları ankara, ıos mobil uygulama, ios mobil uygulama, iphone uygualaması, 

BİZİMLE ÇALIŞMAK ÇOK KOLAY

3 ADIMDA YAZILIMINIZ HAZIR

PROJEYE KARAR VERME SÜRECİ

Projeniz ister web tasarım olsun, ister yazılım, öncelikle ihtiyacınız olan hizmete birlikte karar veriyoruz. Bununla ilgili hep birlikte uzunca oturuyor ve konuşuyoruz.
1

PROJEYİ GELİŞTİRME ve İSTİŞARE SÜRECİ

Web Tasarım veya Yazılım projeniz yapılırken, sizlerde sıklıkla inceleyebiliyor ve yazılım süreçlerini takip edebiliyorsunuz. Ekstra istekleriniz var ise, söyleyebiliyorsunuz.
2

KONTROL ETME ve DEVREYE ALMA SÜRECİ

Web Tasarım ve Yazılım projem, tamda istediğim gibi oldu dediğiniz anda, gerekli olan onayınız sonucunda, yayınlama işlemlerini başlatıyoruz ve hayata sokuyoruz.
3
10 SENELİK TECRÜBE, 500 ÜSTÜ REFERANS

Ankara Yazılım ve Web Tasarım Hizmetlerimiz

ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, Ankara Iha Yazılımla hayaliniz olan siteye en profesyonel şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Web Tabanlı Yazılımlar

Kurumunuzun ihtiyacına yönelik Web Tabanlı Yazılım çözümleri sunuyor ve belirttiğimiz günce, tamda istediğiniz gibi yazılımlarımızı teslim ediyoruz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Web Hizmetleri

Google Seo Çalışması

Google Seo Çalışması ile ister Ankara'da olun ister Dünyanın farklı bir şehrinde, İHA YAZILIM ile çalışarak, en kısa sürede web tasarımınızı üst sıralara çıkarabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

ios Mobil Uygulama

IOS Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Mobil Uygulama

Android Mobil Uygulama

ANDROID Mobil Uygulama geliştirmek ve yaptırmak için, sizlere garanti veren İHA YAZILIM ile projenize en kısa sürede, başarılı şekilde sahip olabilirsiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Depo & Stok Otomasyonu

Depo & Stok otomasyonumuz ile, yeni nesil takibi en kolay şekilde yazılıma entegre ettik. Muhasebenize kadar herşeyi takip edebileceksiniz.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Özel Program Yaptır

Kurumunuza özel program yazdırmak ve yaptırmak istiyorsanız, iha yazılım ekibi olarak, sizler için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Detaylı İncele
ihayazilim.com
Yazılımlar

Cafe & Restoran Otomasyonu

Cafe ve Restoranınız için Türkiye'nin en kapsamlı masa takip programı ve adisyon sistemi sizlerle. Bir çok kullanıcımızın hizmetinde olan yazılımı inceleyin.

Detaylı İncele

ANKARA YAZILIM FİRMASI DEMEK,İHA YAZILIM.DEMEKTİR DİYORSANIZ,

Her zaman çekinmeden arayabilirsiniz!

Bizi Hemen Arayın. 0532 605 0667
İletişim
ANKARA YAZILIM FİRMALARI, ANKARA WEB TASARIM FİRMALARI , ANKARA YAZILIM ŞİRKETLERİ

YAZILIM & WEB TASARIM BLOG