E-Ticaret; Sitesi Yaptırmak İstiyorum Diyenlere.

"E-Ticaret" ileİşinizi İnternete Taşıyın; Daha Çok Kazanın...

E-ticaret, web ortamı aracılığı ile ürün yada hizmet satışını müşteriye direkt olarak sunan web sayfalarıdır. İngilizce evrensel dil karşılığı E-Commerce ta bilinen e ticaret internet üzerinde ürün ve hizmet satmanın en iyi çözümüdür. Kradi kartı, Kapıda ödeme, Paypal, payu gibi ödeme seçenekleri sayesinde oldukça cazip hale gelen e-ticaret web siteleri günümüzde oldukça yoğun olarak kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Firmamız tarafından hazırlanan eticaret diğer bir adı ile E-Commerce web siteleri seo altyapısına sahip responsive uyumluluk teknolojisi ile üretilmektedir. Flat olarak ta tercih edilen e-ticaret web tasarım projelerimiz oldukça kullanışlı, yönetilebilir admin paneli sayesinde anlık olarak ürün ekleme, silme işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yönetilebilir admin paneli sayesinde stok kontrolü, ürün kontrolü, müşteri analizi gibi özelliklerden faydalanabilir, işinizi internete taşıyabilirsiniz.

Arama motorları tarafından desteklenen seo altyapısı sayesinde arama kriterlinde ürün ve hizmet sayfalarınızı vurgulayarak popüler sonuçlarda yer alabilirsiniz. Gelişmelere açık tasarım ve kodlama yapısı sayesinde sürekli geliştirilebilmektedir. Görüntü aygıtı ayırt etmeksizin bütün monitör, ios telefon ve tablet, android telefon ve tabletler ile uyumlu şekilde çalışmaktadır.

E-Ticaret paketlerini görmek için lütfen tıklayınız.  

Web Tasarım Paketlerimizi İncelemek İçin

Etiketler

Anahtar Kelimeler

Ankara Web Tasarım, Ankara Web Design, Ankara Web Tasarım Firmaları, Ankara Web Yazılımı, Ankara Profesyonel Web Tasarım Yapan Şirketler,

Ankara İha Yazılım
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 l İHAYAZİLİM.com. İha Yazilim Teknolojileri Ltd. Şti.